Öğrenci Danışma Hattı
(0232) 448 6648
Kurumsal

İnsanların eğitim ihtiyaçlarına yönelik hizmet veren, yaşam kalitelerini ve eğitim düzeylerini sürekli geliştiren Bilmer İngilizce & Bilgisayar Kursları, yenilikçi ve sorumluluk sahibi vizyoner ruhuyla İzmir Buca ilçesinde 1994 yılında kurulmuştur.

Eğitim sektöründe kaliteden asla taviz vermeyen ve yıllarca bu özelliği ile İngilizce, Bilgisayar kursu olarak faaliyet gösteren kurumumuz, 2002 yılında Dershane bölümümüzü faaliyete geçirmiş, dershanelerin kapanışıyla etüt merkezine dönmüş, yine KHK kapsamında etütlerin kapanmasıyla bu alandaki faaliyetlerini bitirmiştir. Kurumumuz asıl branşı olan 25.yılımıza girdiğimiz İngilizce ve Bilgisayar kurslarıyla eğitim hayatına devam etmektedir.

Bu bilgilendirmelerden sonra, kurum olarak iyi eğitimin göstergesi denilebilecek bir adım atılmış İngilizce kursları alanında marka olarak bilinen ve güvenilen, merkezi Cinnah Caddesi Ankara’da bulunan ve 1951 yılında kurulmuş olan, Nesilden Nesile sloganıyla bildiğimiz, kurucuları arasında zamanın Milli Eğitim Bakanı Tevfik İleri, Milletvekili Cemal Köprülü, Milletvekili Prof. Halide Edip Adıvar, İstanbul Üniversitesi Rektörü Ömer Saraç, A.B.D. Ankara Büyükelçisi George Wadsworth bulunan Ankara Türk-Amerikan Derneği ile işbirliği yapmış, Bilmer olarak kalitesini geliştirmiş ve kanıtlamıştır.

Bu geçen uzun yıllar içerisinde yüzlerce kursiyer mezun etmiştir. Şimdilerde ise mezun ettiğimiz bu kursiyerlerimizin çocukları bizi tercih etmektedir. Bu başarı ve güvenin eseridir.

Bilmer İngilizce & Bilgisayar Kursları kendini eğitim alanında kanıtlamış, uzman eğitim kadrosu, takım çalışmasıyla ve eğitimde kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Mehmet Akif Cad. No:3/101 Şirinyer / BUCA
0232 448 66 48